«Атлетико» виграв Суперкубок Іспанії, перемігши «Реал» з рахунком 1:0

Футбольний клуб «Атлетіко» в ніч на суботу, 23 серпня, виграв у «Реала» у матчі і став володарем Суперкубка Іспанії, передає «Лента.Ру».

Гра пройшла в Мадриді на стадіоні «Вісенте Кальдерон» і завершилася з рахунком 1:0. Автор єдиного гола - нападник «Атлетико» Маріо Манджукич, який вразив ворота «Реала» вже на другій хвилині. Асистентом став півзахисник Антуан Грізманн.

В кінцівці матчу з поля був вилучений півзахисник «Реала» Лука Модріч, який отримав другу жовту картку.

Між тим у цій грі були показані дві червоні картки - головному тренеру "Атлетіко" Дієго Сімеоне і півзахисника "Реала" Маріо Манджукіча.

Нагадаємо, що перший матч між «Атлетіко» і «Реалом» відбувся 20 серпня в Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» і завершився внічию - 1:1. За сумою двох матчів «Атлетіко» переміг з рахунком 2:1.

«Атлетіко» до цього ставав володарем Суперкубка лише одного разу, в 1985 році. «Реал» ж вигравав його дев'ять разів.

Традиційно в турнірі за Суперкубок, що складається з двох матчі, беруть участь чемпіон Іспанії та володар Кубка Іспанії.

Тим часом головний тренер «Атлетіко» Дієго Сімеоне вибачився за видалення в матчі Суперкубка Іспанії, пише «Газета.Ru».

«Це все нерви, я приношу свої вибачення. Як би те ні було, я пишаюся своїми хлопцями. Ми обіграли серйозного суперника. Це додасть нам енергії і додасть мотивації для подальшого прогресу», - заявив Сімеоне.

Зазначимо, що на 27-й хвилині матчу Симеона був вилучений з лави запасних за те, що накинувся на резервного арбітра.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 24.08.14 |