ЧС-2014: гол Балотеллі приніс Італії перемогу над Англією

Англія поступилася Італії на чемпіонаті світу 2014

Збірна Італії в матчі чемпіонату світу, який відбувся 15 червня на стадіоні "Арена Амазонія" в рамках групи D, обіграла команду Англії. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

У першому таймі після розіграшу кутового відзначився Клаудіо Маркізіо (35-я хвилина), але відразу ж рахунок зрівняв англієць Даніель Старрідж (37-я хвилина).

Другий тайм активніше почали британці, але фортуна знову посміхнулася італійцям: навісна передача з флангу на 50-й хвилині призвела до того, що Маріо Балотеллі переграв у повітрі Гарі Кехілла і головою відправив м'яч у сітку - 2:1.

У час, що залишився збірна Англії робила відчайдушні спроби відновити рівність, але рахунок так і залишився незмінним. Більш того, в додатковий час міг відзначитися Андреа Пірло, але м'яч після його удару зі штрафного влучив у поперечину.

Англія - Італія, відео голів 15.06.2014

"Я дуже щасливий. Забивши на чемпіонаті світу, відчуваєш унікальні емоції. Це був мій перший матч на мундіалі, і я пережив неймовірні відчуття. Присвячую свій гол майбутній дружині та родині", - сказав після гри Маріо Балотеллі, визнаний кращим гравцем матчу.

Однак після перемоги італійці не змогли очолити турнірну таблицю свого квартету, так як раніше збірна Коста-Ріки з рахунком 3:1 обіграла Уругвай і поки займає першу позицію групи D завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів.

Коста-Ріка - Уругвай, відео голів 14.06.2014

В наступному турі Італія зіграє якраз проти костариканців (20 червня), а в заключній зустрічі групового етапу проведе гру проти Уругваю (24 червня).

В інших матчах, що відбулися на чемпіонаті світу в Бразилії, в групі С збірна Кот-Д'івуару обіграла Японію з рахунком 2:1, а Колумбія впевнено разромила Греції 3:0.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.06.14 |