ЧС-2014: матч-трилер Німеччина — Гана завершився бойовою нічиєю

Німеччина - Гана: нічия 2:2 стала окрасою чемпіонату світу з футболу 2014

Справжньою окрасою чемпіонату світу в Бразилії став матч другого туру групового турніру чемпіонату світу -2014 в групі G між збірними Німеччини і Гани. Гра, що відбулася 21 червня у Форталезі на стадіоні «Кастелан», завершилася з рахунком 2:2.

У першому таймі жодній з команд не вдалося вразити ворота один одного. Зате у другій половині зустрічі глядачів чекав справжній трилер на полі.

Спочатку Маріо Гетце після навісу Томаса Мюллера з правого флангу зумів вразити ворота африканської команди. Але вже через три хвилини Гана зуміла відігратися: Андре Айю чудовим ударом головою у штрафному німців залишив не при справах Мануеля Нойєра, який бессильном стрибку намагався відобразити точний удар у нижній лівий від себе кут.

А на 63-ї хвилини ганські футболісти і зовсім вийшли вперед, автором голу став Асамоа Гьян, який зумів скористатися прекрасною розрізною передачею від Саллі Мунтарі.

Але "німецька машина" не дозволила дати збій у матчі. Вийшов на заміну ветеран збірної 36-річний Мирослав Клозе буквально через дві хвилини довів, що головний тренер збірної Йохим Лев марно тримає його другий матч на лавці запасних. Форвард у властивому йому стилі замкнув м'яч після подачі кутового, встановивши остаточний рахунок у матчі 2:2. Відзначимо. завдяки цьому Клозе повторив рекорд Роналдо за кількістю голів на чемпіонатах світу - тепер їх у нього на рахунку 15.

Німеччина - Гана. Огляд матчу 21.06.2014 (відео голів)

Турнірне становище в групі G

Нічия з Ганою не завадила збірної Німеччини очолити турнірну таблицю в групі G. Після двох матчів у німців 4 очки. На другому місці - збірна США з трьома очками. В активі Гани - 1 очко і вона займає третє місце. Замикає групу Португалія, у якої в графі "очки" - нуль.

22 червня збірна США зіграє з португальцями і має хороший шанс очолити турнірну таблицю. А ось Кріштіану Роналду і компанія в разі поразки позбудеться шансів на вихід в плей-офф ЧС-2014.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 22.06.14 |