ЧС-2014: Мексика обіграла Камерун, а Чилі — Австралію

Збірна Мексики з футболу перемогла команду Камеруну в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу в Бразилії в групі А. Зустріч в Натале завершилася з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 61-й хвилині зустрічі забив Орибе Перальта.

Зазначимо, що мексиканці до цього двічі вразили ворота суперника, однак обидва рази голи на думку лайнсмена зустрічі забивалися з офсайду. Крім того, головний суддя не призначив очевидний пенальті у ворота команди Камеруну, коли у штрафному африканців завалили Сантоса, відзначає Newsru.com.

Після цієї перемоги мексиканці зрівнялися за набраними очками зі збірною Бразилії, а команда Камеруну разом з ображеними господарями мундіалю хорватами стала аутсайдером квартету А.

В наступному турі мексиканці зіграють з бразильцями (17 червня), а камерун - хорватами (18 червня).

В іншому матчі групи В збірна Чилі обіграла австралійців з рахунком 3:1.

Південноамериканці чудово почали зустріч, забивши за чверть години два м'ячі у ворота суперників.

Спочатку відзначився Алексіс Санчес, а потім точний удар вдався Хорхе Вальдівії - 2:0. Ще в першому таймі австралійська збірна скоротила відставання завдяки майстерності Тіма Кехілла, але останнє слово все-таки залишилося за чилійцями: Жан Босежур незадовго до фінального свистка поставив крапку в цьому протистоянні - 3:1.

Чилі разом з голландцями очолюють групу, але збірна Нідерландів, яка розгромила раніше іспанців з рахунком 5:1, що знаходиться вище завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.06.14 |