ЧС-2014 з хокею: Росія обіграла Німеччину 3:0

Хокей, Росія - Німеччина 18.05.2014: результат (ВІДЕО)

18 травня збірна Росії всуху переграла команду Німеччини в матчі чемпіонату світу 2014, перемігши з рахунком 3:0. Команди більше 40 хвилин не могли розпечатати ворота один одного, поки на початку третього періоду Вадим Шипачьов не відзначився в більшості.

Хокей, Росія - Німеччина 18.05.2014, рахунок 3:0 (ВІДЕО ГОЛІВ)

Через шість хвилин Сергій Широков після сольного проходу прицільним кистьовим кидком відправив шайбу у ворота суперника, зробив рахунок 2:0.

На останніх хвилинах матчу німці замінили воротаря шостим польовим гравцем, але лише отримали гол у порожні ворота. Відзначився кращий бомбардир збірної Росії Віктор Тихонов, для якого ця шайба стала вже сьомою на турнірі.

Кращими гравцями матчу були визнані Філіп Грубаэр і Олександр Овечкін.

Хокей, Росія - Німеччина 18.05.2014: результат - шоста перемога поспіль

Перемога над Німеччиною стала для збірної Росії шостий поспіль на чемпіонаті світу і за тур до закінчення групового етапу забезпечила собі перше місце в групі незалежно від результату останньої гри зі збірною Білорусії. Перемога в матчі була затьмарена травмою капітана збірної Росії Олександра Овечкіна, який пошкодив коліно в третьому періоді.