ЧС-2014 з хокею: збірна Росії вийшла в півфінал, обігравши Францію

Хокей, Росія - Франція 22.05.2014: перемога з рахунком 3:0 виводить росіян в півфінал ЧС-2014 (ВІДЕО)

Збірна Росії завдала поразки Франції у чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею 2014, який проходить в столиці Білорусі Мінську. Матч, що відбувся 22 травня на "Мінськ-Арені", закінчився з рахунком 3:0 на користь підопічних Олега Знарка.

Росіяни по разу відзначилися в кожному з періодів - точними кидками у складі переможців відзначилися Артем Анісімов, Євген Малкін та Олександр Кутузов.

Хокей, Росія - Франція 22.05.2014, рахунок 3:0 (ВІДЕО ГОЛІВ)

Нагороди кращим гравцям матчу з рук Олександра Мальцева були вручені Євгену Малкіну і Кристобалю Юе, а кращими хокеїстами збірної Франції за підсумками турніру стали П'єр-Едуар Белльмар, Антуан Руссель і Стефан Да Коста - перша трійка французької команди.

Таким чином російська національна команда виходить в півфінал чемпіонату світу, де 24 травня зіграє з переможцем пари Швеція-Білорусія.

Хокей, Чехія обіграла США і стала першим півфіналістом ЧС-2014

В іншому чвертьфінальному матчі, що відбувся 22 травня, збірна Чехії обіграла команду США у чвертьфіналі чемпіонату світу в Мінську з рахунком 4:3.

Американці вийшли вперед у першому періоді після точного кидка Брока Нельсона, однак чехи ще до перерви відігралися - шайбу закинув Томаш Ролинек.

Ключовим у матчі став другий період, в якому чехи тричі вразили ворота суперника - відзначилися Томаш Гертль, Роман Червенка і Ондржей Німець. У кінцівці третього періоду американці змогли закинути дві шайби і скоротити розрив до мінімуму зусиллями Тайлера Джонсона, однак піти від поразки їм не вдалося, повідомляє Чемпионат.сом.

Хокей, Чехія - США, 22.05.2014, рахунок 4:3 (ВІДЕО ГОЛІВ)

У півфіналі Чехія зустрінеться з переможцем пари Канада - Фінляндія.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 23.05.14 |