ЧС-2014: збірна Росії розгромила команду Швейцарії в стартовому матчі

Збірна Росії з хокею перемогла команду Швейцарії в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу, який стартував у Білорусії. Зустріч, яка відбулася на стадіоні "Мінськ - Арена", завершилася з рахунком 5:0 (3:0, 1:0, 1:0). Шайби закинули Сергій Плотніков (1-я хвилина), Олександр Овечкін (7), Вадим Шипачьов (18), Антон Бєлов (30) і Данис Заріпов (59).

Гол Плотнікова став першим на турнірі і претендує на звання самого быстрогогола на ЧС-2014: хокеїст зумів відзначитися вже на 13-й секунді матчу, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Зазначимо, що воротар збірної Росії Сергій Бобровський відбив 31 кидок по воротах. У першому періоді матчу травму плеча отримав форвард російської команди Андрій Локтіонов, який, ймовірно, вибув до кінця турніру. Локтіонова замінить Ілля Зубів.

Свій наступний матч підопічні Олега Знарка, для якого ЧС-2014 став перший в статусі головного тренера національної збірної, що проведе зі збірною Фінляндії 10 травня.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 10.05.14 |