Франція розгромила Гондурас на ЧС-2014

Франція обіграла Гондурас з рахунком 3:0

15 червня в Бразилії відбувся матч групи E чемпіонату світу з футболу-2014, де збірна Франції легко розправилася з представниками Гондурасу. Зустріч закінчилася з рахунком 3:0 на користь європейської команди.

Протягом гри французи впевнено володіли ініціативою, проте перший гол у ворота суперника був забитий лише на 45-й хвилині завдяки Бензему, що реалізував пенальті.

Потім на 48-й хвилині Бензема вдарив з навісу з глибини поля, з кута штрафного. М'яч відскочив до воротаря збірної Гондурасу Ноелю Вальядаресу, після чого потрапив у ворота. Голкіпер намагався схитрувати і швидко витягнув спортивний снаряд з-за стрічки, проте суддя все ж зафіксував автогол 2:0 за допомогою спеціальної системи визначення гола.

Остаточний результат поєдинку встановив все той же Бензема на 72-й хвилині матчу - 3:0.

Франція - Гондурас: огляд матчу (ВІДЕО ГОЛІВ)

Додамо, що перед матчем збірних Франції та Гондурасу на стадіоні в Порту-Алегрі сталися технічні неполадки і в результаті не прозвучали національні гімни двох країн.

Аргентина - Боснія і Герцеговина: гол Мессі приніс перемогу південноамериканцям

В іншій грі, яка пройшла минулої ночі, зіграли представники групи F - збірні Аргентини та Боснії і Герцеговини. Перемогу в поєдинку здобули південноамериканці з результатом 2:1.

Рахунок був відкритий вже на третій хвилині гри. Відзначилася головна зірка аргентинської команди Ліонель Мессі. Він же оформив дубль у другому таймі. Збірна Боснії і Герцеговини змогла скоротити розрив за 5 хвилин до кінця матчу, однак звести гру до нічийного результату їм не вдалося.

Після закінчення поєдинку Ліонель Мессі заявив, що забитий гол став дуже важливим для нього. Однак футболіст зізнався, що перша гра на мундіалі не обійшлася без хвилювань.

"Головне сьогодні було - просто здобути перемогу", - сказав він.

Аргентина-Боснія і Герцеговина: огляд матчу (ВІДЕО голів)

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 16.06.14 |