Французи розгромили швейцарців з рахунком 5:2

Франція - Швейцарія: рахунок 5:2 на користь французів

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам залишився задоволений результатом матчу проти Швейцарії (5:2), повідомляє Livesport.

«П'ять голів і шість очок - ідеальне виступ на чемпіонаті світу. Ми ще не в плей-офф, але у нас дуже хороші шанси туди потрапити. Останній матч у групі вирішить нашу долю. Ми показали дуже ефективний футбол у перших двох поєдинках.

Є ми фаворитами? Ні, ми ще не вийшли з групи, але, мушу зазначити, що до перших двох ігор підготувалися добре», - наводить слова Дешама Sky Sрorts.

«У плей-офф все почнеться з нуля», - резюмував наставник «триколірних».

Огляд матчу ЧС-2014 Франція - Швейцарія

Матч групи Е, що відбувся в Салвадоре, завершився перемогою французів з рахунком 5:2. У складі "триколірних" голи забили Олів'є Жиру (17-я хвилина), Блез Матюіді (18), Матьє Вальбуена (40), Карім Бензема (67) та Мусса Сіссоко (73). На 32-й хвилині Бензема не зміг реалізувати пенальті, повідомляє Р-Спорт.

У швейцарців м'ячі на свій рахунок записали Блер Джемайлі (81) і Граніт Джака (87).

Французи після двох матчів набрали 6 очок і одноосібно очолили квартет Е. В заключному турі команда Дідьє Дешама зіграє зі збірною Еквадору, а швейцарці зустрінуться з командою Гондурасу.

Франція - Швейцарія: (ВІДЕО голів)

Чемпіонат світу. Група E. Франція - Швейцарія - 5:2

Голи: Жиру, 17 (0:1). Матюіді, 18 (0:2). Вальбуена, 40 (0:3). Бензема, 67 (0:4). Сіссоко, 73 (0:5). Джемаили, 81 (1:5). Джага, 87 (2:5).

Нереалізований пенальті: Бензема, 32 (воротар).

Швейцарія: Бенальо, Ліхтштайнер, фон Берген (Сендерос, 9), Джуру, Родрігес, Бехрамі (Джемаили, 46), Інлер, Шачирі, Джака, Мехмеді, Сеферович (Дрмич, 69).

Франція: Ллорис, Дебюші, Варан, Сако (Косьельні, 65), Евра, Кабай, Сіссоко, Матюіді, Вальбуена (Грізманн, 82), Жиру (Погба, 63), Бензема.

Покарання: Кабай, 88 (попередження).

Суддя: Кайперс (Голландія).

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 22.06.14 |