Хокеїсти «Рейнджерс» звільнили Євгена Малкіна для російської збірної

В КХЛ визначилися з півфіналістами Кубка Стенлі, одним з яких став "Рейнджерс", який переграв "Піттсбург Пингвиз" під час сьомого матчу чвертьфінальної серії. В результаті від своїх обов'язків був звільнений російський нападник Євген Малкін.

Гра між командами вийшла дуже наполегливою і закінчилася з результатом 2:1. Перший гол був пропущений "Пінгвінами" вже на 6-й хвилині. В результаті команда була змушена відіграватися, а Малкін взяв участь в атаці, записавши на свій рахунок гольову передачу. Однак "Рейнджерс" відправили ще одну шайбу у ворота суперника і змогли втримати перевагу, пише РБК.

Таким чином, Малкін може приєднатися до російської збірної для участі в чемпіонаті світу з хокею, який проходить в ці дні в Мінську. Нагадаємо, в рамках першості нашій команді сьогодні належить зустрітися з Казахстаном.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 14.05.14 |