«Краснодар» переграв «Диошдьер» з рахунком 3:0

«Краснодар» - «Диошдьер»: рахунок 3:0 на користь краснодарського клубу

Футбольний клуб "Краснодар" пробився в раунд плей-офф кваліфікації Ліги Європи. У матчі третього раунду російська команда на своєму полі обіграла угорський "Диошдьер" з рахунком 3:0. У першій зустрічі, яка відбулася в Угорщині, також виграв краснодарський клуб - 5: 1, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Огляд матчу ЧС-2014 «Краснодар» - «Диошдьер»

«Городяни» повели в рахунку на 30-й хвилині зустрічі: Вандерсон вивів Конате один на один з Іваном Радошем, і той направив м'яч під голкіпером гостей, передає Livesport.

На 55-й хвилині Мусу Конате обіграв суперника у штрафному майданчику, на широкому кроці просунувся вглиб штрафного і потужно пробив у ближній кут, оформивши дубль.

Крапку в матчі на 86-й хвилині поставив Арі, який з'явився на полі у другому таймі: Жоаозиньо зібрав навколо себе трьох суперників і віддав точний пас на Арі, який вийшов один на один з голкіпером і послав йому м'яч між ніг.

За сумою двох зустрічей російський клуб відсвяткував перемогу з рахунком 8:1.

«Краснодар» - «Диошдьер»: (ВІДЕО голів)

Інші результати:

«Мольде» (Норвегія) - «Зоря» (Україна) - 1:2 (перший матч - 1:1)
«Чорноморець» (Україна) - «Спліт» (Хорватія) - 0:0 (0:2)
«Эрмис» (Кіпр) - «Янг Бойз» (Швейцарія) - 0:2 (0:3)
«Слован» (Чехія) - «Астра» (Румунія) - 2:3 (2:5)

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд. «Краснодар» - «Диошдьер» - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: Конате 30 (1:0). Конате 55 (2:0). Арі 86 (3:0).
«Краснодар»: Синіцин, Марков, Мартинович, Гранквіст, Лаборд (Жоазиньо, 60), Ізмайлов, Петров, Померко, Конате (Агєєв, 76), Вандерсон (Арі, 60), Бурмистров
«Диошдьер»: Радош, Окука, Кадар, Дебрецени, Немет, Нихази, Гостоньи (Чирски, 70), Борі, Эгержеги (Богнар, 39), Мар'янович (Башча, 70), Такач
Попередження: немає - Кадар, 31; Борі, 4

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 08.08.14 |