«Краснодар» розгромив «Реал Сосьєдад» і вийшов у груповий етап Ліги Європи

«Краснодар» - «Реал Сосьєдад»: рахунок 1:0 на користь росіян

У матчі 4-го відбіркового раунду Ліги Європи "Краснодар" на своєму полі розгромив "Реал Сосьєдад" з рахунком 3:0. "Бики" вперше в своїй історії вийшли до групового турніру єврокубка, повідомляє «Спорт-Експрес».

Огляд матчу ЧС-2014 «Краснодар» - «Реал Сосьєдад»

«Городяни» вийшли вперед завдяки пенальті, який не 69-й хвилині заробив Лаборд. Точно з 11-метрової позначки пробив Жоаозиньо.

Потім на 87-й хвилині господарі поля подвоїли свою перевагу. Артур Енджейчик вкинув м'яч з ауту на Гранквіста, снаряд відскочив на лінію штрафного, звідки точно в дотик пробив Маурісіо Перейра, передає Livesport. А ще через дві хвилини Арі поставив крапку, якому віддав результативну передачу Жоаозиньо.

У компенсований час арбітр вилучив двох гравців - Маркеля Бергару і Жоаозиньо.

За сумою двох зустрічей «Краснодар» виграв з рахунком 3:1 і заслужено вийшов у груповий етап Ліги Європи.

«Краснодар» - «Реал Сосьєдад»: (ВІДЕО голів)

Ліга Європи. 4-й відбірковий раунд. Матч. «Краснодар» - «Реал Сосьєдад» - 3:0

Голи: Жоаузинью, 71 - з пенальті (1:0). Перейра, 88 (2:0). Арі, 90 (3:0).

"Краснодар": Дикань, Енджейчик, Гранквіст, Сігурдссон, Калешин, Жоаузинью, Газінський (Лаборд, 64), Ахмедов, Перейра (Аджинджал, 90+3), Ізмайлов (Вандерсон, 53), Арі.

"Реал Сосьєдад": Рульи (Субикарай, 85), Сальдуа, Мартінес, Элустондо, Де ла Белья, Хабі Приэто, Бергара, Каналес, Пардо (Гранеро, 63), Сурутуса (Вела, 79), Агіррече.

Попередження: Сурутуса, 56. Де ла Білизни, 71. Бергара, 76. Мартінес, 80. Сальдуа, 90+8.

Вилучення: Бергара (Реал Сосьєдад), 90+1. Жоаузинью (Краснодар), 90+2.

Суддя: Марціняк (Польща).