«Локомотив» програв «Ростову» і залишився на третьому місці

Московський футбольний клуб «Локомотив» програв в матчі 29-го туру прем'єр-ліги «Ростов» в гостьовому матчі і втратив шанс знову очолити турнірну таблицю після перемоги ЦСКА над «Томью» (2:0).

Зустріч в Ростові-на-Дону завершилася з рахунком 0:2. На 17-й хвилині ворота залізничників вразив захисник ростовчан Віталій Дяків. Півзахисник Тимофій Калачов встановив остаточний рахунок на 67-й хвилині.

Після цієї поразки «Локомотив» посідає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Росії з 59-ма набраними очками перед останнім туром. «Зеніт» (60 очок) розташувався на другому місці, а очолює прем'єр-ліги ЦСКА (61 бал).

У заключному турі «Локомотив» і ЦСКА зіграють між собою, а «Зеніт» зустрінеться з краснодарською «Кубанню».

Матч петербурзького клубу проти «Динамо» був зірваний уболівальниками синьо-біло-блакитних.

На 86-й хвилині гри за рахунку 2:4 на користь столичного клубу близько 500 фанатів петербурзького клубу вийшли до поля, деякі вибігли на газон. Футболісти, тренери і судді залишили поле і попрямували до роздягальні.

По материалам: LENTA.RU

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 12.05.14 |