«Лос-Анджелес Кінгс» виграв Кубок Стенлі

Хокеїсти клубу НХЛ «Лос-Анджелес Кінгз» став володарем Кубка Стенлі. У п'ятому матчі фінальної серії проти «Нью-Йорк Рейнджерс», «королі» виграли у другому овертаймі з рахунком 3:2.

Рахунок в матчі був відкритий на початку першого періоду, коли відзначився форвард «Кінгс» Джастін Вільямс. У кінцівці другого періоду «рейнджерам» вдалося відігратися і вийти вперед завдяки шайбам Кріса Крайдера і Брайана Бойла. У третій частині гри Маріан Габорік знову зробив рахунок рівним, і гра перейшла в овертайм. Команди провели на льоду більш півгодини додаткового часу, а перемогу «Кінгс» принесла шайба Алека Мартінеса, повідомляє Lenta.ru.

Для «Лос-Анджелес Кінгз» це вже другий Кубок Стенлі за три сезони. Вперше вони виграли цей почесний трофей у 2012 році.

Як зазначає Р-Спорт, захисник "Лос-Анджелес Кінгз" В'ячеслав Войнов став 10-м російським хокеїстом, який завоював Кубок Стенлі не менше двох разів. Вперше ім'я росіянина з'явилося на Кубку Стенлі в 1994 році, коли трофей завоював "Нью-Йорк Рейнджерс", кольори якої захищали Сергій Зубов, Олексій Ковальов, Сергій Немчинов і Олександр Карповцев.

Триразові чемпіони НХЛ: Сергій Брилін ("Нью-Джерсі" - 1995, 2000, 2003 роки), Сергій Федоров ("Детройт" - 1997, 1998, 2002), Ігор Ларіонов ("Детройт" - 1997, 1998, 2002).

Дворазові чемпіони НХЛ: Сергій Зубов ("Рейнджерс" - 1994; "Даллас" - 1999), Немчинов ("Рейнджерс" - 1994; "Нью-Джерсі" - 2000), В'ячеслав Фетисов ("Детройт" - 1997, 1998), В'ячеслав Козлов ("Детройт" - 1997, 1998), Павло Дацюк ("Детройт" - 2002, 2008), Олег Твердовський ("Нью-Джерсі" - 2003; "Кароліна" - 2006); Войнов ("Лос-Анджелес" - 2012, 2014).

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.06.14 |