Московське «Динамо» вийшло у плей-офф Ліги Європи УЄФА

«Динамо» - «Хапоель Іроні» : рахунок 2:1 на користь біло-блакитних

Московське «Динамо» здобуло перемогу над «Хапоелем Іроні» у повторному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Европы.Встреча, яка пройшла 7 серпня на Кіпрі, завершилася з рахунком 2:1 на користь біло-блакитних, передає Livesport.

Огляд матчу ЧС-2014 «Динамо» - «Хапоель Іроні»

Номінальні господарі поля, які не можуть грати в Ізраїлі з-за напруженої обстановки, вийшли вперед на 10-й хвилині, коли Одед Элькайям пройшов з м'ячем по правому флангу і навісив у штрафну площу, Рой Кехат вискочив з-за спини захисника і головою перекинув м'яч через який вибіг на перехоплення Березовського.

Біло-блакитні відігралися на 22-й хвилині завдяки пенальті, призначеному за гру рукою Роджерса Коли. Точно з 11-метрової позначки пробив Кевін Кураньї.

А ще через вісім хвилин Олексій Іонов приніс динамівцям мінімальну перевагу. Хавбек з лівого краю увійшов в штрафну площу і на виконання пробив у дальню «дев'ятку».

У другому таймі активніше діяли футболісти «Хапоеля», тоді як «Динамо» грало на контратаках. Однак жодній з команд не вдалося змінити рахунок.

Нагадаємо, що перша гра завершилася з рахунком 1:1. Таким чином, в раунд плей-офф вийшли підопічні Станіслава Черчесова. Жеребкування раунду плей-офф відбудеться 8 серпня.

«Динамо» - «Хапоель Іроні» : (ВІДЕО голів)