«Нива» зіграла внічию «Карпатами»

новини Тернополя

Товариський матч між тернопільською «Нивою» та львівськими «Карпатами» завершився  із нічийним результатом – 1:1. «Карпати» забили першими на 6 хвилині, «Нива» зрівняла рахунок на 69 – пенальті реалізував Ігор Мельник.

Зазначимо, що даний спаринг став можливим після того, як було перенесено матч 9-го туру «Фавбет ліги 1» між тернопільською «Нивою» та чернівецькою «Буковиною». Даний матч, згідно календаря, мав відбутися саме 7 вересня.

Водночас, тренери «Карпат» матчем з «Нивою» вирішили заповнити перерву виступав у Прем’єр-лізі, яка пов’язана з виступами збірної України у відбірковому циклі чемпіонату світу.

Додамо, що наступний матч у Першій лізі «Нива» зіграє вдома проти «Титана» 15 вересня. Вболівальники з нетерпінням чекають від «жовто-зелених» перемоги, адже у рідних стінах тернопільська команда у цьому сезоні ще жодного разу не перемагала.

Автор: NTER | Дата публикации: 08.09.13 |