Новини: Бельгія переграла США і вийшла в 1/4 фіналу ЧС-2014

Бельгія - США: результат матчу 2:1

У Бразилії стали відомі всі учасники 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу-2014: напередодні збірна Бельгії переграла США з рахунком 2:1.

Огляд матчу Бельгія-США ЧС-2014

В основний час матчу не було забито жодного гола, тому поєдинок перейшов в овертайм, де бельгійці змогли реалізувати свою перевагу і відправили м'яч у ворота суперника на 93-й хвилині завдяки Кевіна Де Брюйне.

Перевагу було подвоєно на 105-й хвилині: Де Брюйне віддав гольовий пас Лукаку, який успішно забив гол.

Американці змогли відбити один м'яч через дві хвилини завдяки Джуліану Гріну, який замкнув передачу Клінта Демпсі. Після цього півзахисник Джермейн Джонс не зміг зрівняти рахунок, промазав по воротах з 10 метрів.

Бельгія-США: ВІДЕО голів

Таким чином, бельгійці доповнили собою повний комплект команд, що пройшли у чвертьфінал мундіалю.

Хто вийшов в 1/4 фіналу ЧС з футболу-2014?