Новини: Чемпіоном світу з футболу стала збірна Німеччини

Німеччина - Аргентина: у фіналі ЧС-2014 кращими виявилися німці

Збірна Німеччини в четвертий раз у своїй історії стала чемпіоном світу з футболу. У фінальному матчі, состоявшися 13 липня на легендарному стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро, німецька команда здобула перемогу над Аргентиною в додатковий час з рахунком 1:0.

Основний час матчу завершився нульовою нічиєю.

Автором єдиного забитого м'яча став нападник мюнхенської "Баварії" Маріо Гьотце, який відзначився після навісу Андре Шюррле у другому додатковому таймі (на 113-й хвилині).

Німеччина - Аргентина, фінал ЧС-2014, гол Гетце. ВІДЕО

Таким чином збірна Німеччини в четвертий раз виграла мундіаль. А головного героя зустрічі - Маріо Гьотце - заслужено визнали кращим гравцем вирішального матчу.

"Золотий м'яч", що вручається за підсумками турніру найдорожчого футболіста, дістався Ліонелю Мессі, а "Золоту рукавичку" - нагороду найкращому голкіперу - вручили Мануелю Нойєру.

Півзахисник збірної Колумбії Джеймс Родрігес отримає "Золоту бутсу" - приз кращому бомбардиру ЧС-2014.

Збірна Німеччини стала чотириразовим чемпионо світу з футболу

До перемоги в Бразилії збірна Німеччини перемагала на світових турнірах в 1954 році в Швейцарії, в 1974 році на домашньому чемпіонаті світу і у 1990 році в Італії.

Крім того, німці за чотири рази ставали срібними та бронзовими призерами. Також німці є триразовими чемпіонами Європи.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 14.07.14 |