Новини: ЧС-2014: Бразилія обіграла Чилі по пенальті і вийшла в 1/4 фіналу

Бразилія обіграла Чилі по пенальті і вийшла в 1/4 фіналу ЧС-2014

28 червня на стадіоні «Минейрао - Губернатор Магальянс Пінту» в Белу-Орізонті збірна Бразилії по пенальті обіграла команду Чилі в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу - 2014 з футболу.

В основний час команди по разу вразили ворота один одного, а в серії пенальті «селесао» виявилися точніше - 3:2.

Рахунок у матчі відкрили господарі туррина на 18-й хвилині. Після подачі кутового Тьяго Сілва головою скинув м'яч на дальню штангу, де Давид Луїс завдав удар у дотик.

Проте ще в першому таймі чилійці зуміли зрівняти рахунок: на 32-й хвилині Санчес точним ударом в межах штрафного послав м'яч у дальній кут воріт Жуліо Сезара.

У другому таймі обидві команди так і не змогли вразити ворота один одного. У додатковий час голів не було забито, а в серії пенальті точніше були бразильці.

Бразилія - Чилі, огляд матчу (відео голів)

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 29.06.14 |