Новини: Кержаков визнаний найгіршим распасовщиком чемпіонату світу

Нападник російської збірної з футболу Олександра Кержакова показав найнижчий відсоток точних передач серед усіх футболістів, які виходили на поле в рамках матчів ЧС-2014 в Бразилії. Нагадаємо, на груповому етапі турніру підопічні Фабіо Капелло ледь пішли від поразки з Південною Кореєю (1:1), також зіграли внічию з Французами (1:1) і поступилися Бельгії (0:1), не потрапивши до плей-офф.
Зенітовец Кержаков брав участь у всіх трьох матчах збірної. Так, у грі з корейцями він вийшов на заміну на 71-й хвилині став автором гола, дозволив команді звести результат поєдинку до нічиєї.
У матчі з бельгійцями форвард з'явився на 90-й хвилині, а з алжирцями він вийшов на поле в стартовому складі, проте був замінений на 81-й хвилині.
Всього нападник провів на полі 101 хвилину. За цей час він зробив 17 пасів, однак лише шість з них вийшли точними. Згідно з підрахунками, тільки 35% його передач були вдалими, передає ИТАР-ТАСС.
На другому місці в цьому "антирейтингу" розташувався бразилець Жо з результатом у 38% точних передач.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 02.07.14 |