Новини: Коста-Ріка по пенальті обіграла Грецію і вийшла в 1/4 фіналу ЧС-2014

Коста-Ріка - Греція: рахунок

Збірна Коста-Ріки по пенальті перемогла команду Греції у 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2014. Основний час матчу, що пройшов напередодні в Ресифі, закінчився з рахунком 1:1, після чого костариканцы перебили Грецію в серії одинадцятиметрових - 5:3. Таким чином, команда вперше в своїй історії вийшла в 1/4 фіналу турніру.

Коста-Ріка - Греція: огляд матчу

Рахунок був відкритий на початку другого тайму завдяки Брайану Руїсу, відправив м'яч точно в кут воріт збірної Греції. Потім у таборі команди Хуніор Діас отримав другу жовту картку, і збірна залишилася в меньшенстве. Цим скористалися греки, що зрівняли рахунок у самому кінці поєдинку: у доданий час відзначився Сократіс Папастатопулос.

В овертаймі командам не вдалося визначити переможця, тож долю матчу довелося вирішувати в серії пенальті. Футболісти впевнено виконували удари, однак у підсумку все вирішив промах Теофаніса Гекаса, удар якого парирував Навас.

Коста-Ріка - Греція: ВІДЕО голів

В результаті Коста-Ріки опинилася в чвертьфіналі ЧС-2014, де збірній доведеться зустрітися з Нідерландами.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 30.06.14 |