Новини: Нідерланди вирвали у Мексики путівку в 1/4 фіналу ЧС-2014

Обіграли нідерланди Мексику в додатковий час з рахунком 2:1

Збірна Нідерландів стала третьою командою слідом за Бразилією і Колумбією, яка вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу 2014. У драматичному матчі 1/8 фіналу підопічні Луїса ван Гала зуміли вирвати перемогу у збірної Мексики з рахунком 2:1.

Перший тайм не приніс успіху жодній з команд. А на початку другої половини зустрічі мексиканські футболісти вийшли вперед: чудовий ударом низом з-за меж штрафного вдався Джовані дос Сантосу.

Голландці зуміли відігратися лише на 88-й хвилині. Після затяжної атаки Уеслі Снейдер буквально вколотив м'яч після скидки головою вийшов на заміну Клас-Яна Хунтелара. Голкіпер мексиканців Гільєрмо Очоа, творив чудеса і в цьому матчі, на цей раз був безсилим допомогти своїй команді.

А вже в додатковий час все той же Хунтелар холоднокровно реалізував пенальті, призначений за фол Ар'єна Роббена у штрафному. 2:1 - збірна Нідерландів виходить в 1/4 фіналу чемпіонату світу 2014, де зустрітися з переможцем пари Коста-Ріка - Греція.

Нідерланди - Мексика, огляд матчу. (відео голів)

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 30.06.14 |