Новини: Німеччина насилу впоралася з Алжиром і пройшла в 1/4 фіналу ЧС-2014

Німеччина-Алжир: результат матчу ЧС-2014 - 2:1 на користь німців

В ніч на 1 липня в Бразилії завершився матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу-2014, в якому збірна Німеччини у непростій боротьбі переграла Алжир з результатом 2:1.

Перший тайм матчу пройшов безрезультативно, хоча і був багатий на яскраві моменти. Аналогічно пройшов і другий період гри.

Перший гол був забитий лише в додатковий час: на другій хвилині вивів свою команду вперед представник німецької збірної Шюррле. В самому кінці поєдинку другий гол оформив Озіл, хоча алжирець Джабу і примудрився всього через хвилину скоротити розрив. Однак африканської команді на більше не вистачило ні часу, ні сил.

Німеччина-Алжир: огляд матчу, ВІДЕО голів

Слід зазначити, що Алжир гідно боровся за вихід в 1/4 фіналу. При цьому вже його вихід з групи став великим успіхом для команди, домоглася подібного вперше за свою історію.

У свою чергу, збірна Німеччини підтвердила свою репутацію і пройшла до чвертьфіналу, де її вже чекає команда Франції.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 01.07.14 |