Новини: Сенсація: Німеччина принизила Бразилії в півфіналі ЧС-2014 — 7:1!

ЧС-2014: Німеччина вийшла у фінал, принизивши Бразилію з рахунком 7:1

В ніч з 8 на 9 липня збірна Німеччини розгромила господарів чемпіонат світу з футболу 2014 - збірну Бразилії і вийшла у фінал світової першості. Матч двох самих іменитих команд світу на стадіоні «Минейрао» в Бело-Орізонте завершився більш ніж переконливою перемогою німецьких футболістів з небувалим для цієї стадії турніру рахунком 7:1!

Бразильці, знекровлені відсутністю двох провідних гравців - Неймар і Тіагу Сілви, ще в першому таймі пропустили 5 голів, що з пентакампионами не відбувалося аж до 1938 року, коли родоначальники футболу обіграли поляків з рахунком 6:5.

Рахунок у матчі німці відкрили вже на 11-й хвилині Томас Мюллер замкнув передачу Тоні Крооса з кутового, з п'ятьма голами став одним з кращих бомбардиром ЧС-2014.

Ще чотири м'ячі підопічні Йоахіма Льова забили з 23-го по 29-ю хвилину. Спочатку відзначився Мирослав Клозе, потім дублем відзначився Кроос, а п'ятий м'яч забив Самі Хедіра.

На початку другого тайму у команди Сколарі було кілька моментів для взяття воріт, проте німців виручав голкіпер Мануель Нойєр.

На 69-й хвилині шостий м'яч забив вийшов на заміну Андре Шюррле, а десять хвилин потому гравцеві «Челсі» вдалося оформити дубль.

Гол престижу бразильцям вдалося лише під завісу зустрічі: в компенсований час відзначився Оскар.

Таким чином, збірна Німеччини стала першим фіналістом чемпіонату світу 2014.

Другий фіналіст визначиться 10 липня, коли зіграють збірні Аргентини та Нідерландів. Зустріч розпочнеться опівночі за московським часом.

Фінал світової першості відбудеться 13 липня о 23:00 мск.

Німеччина - Бразилія - 7:1. Огляд матчу. Дивитися голи

Сколарі взяв відповідальність на себе

Після закінчення матчу тренер збірної Бразилії Луїс Феліпе Сколарі назвав поразку від збірної Німеччини самим чорним днем у своєму житті.

- Ми програли великій команді. Збірна Німеччини продемонструвала фантастичний рівень командних взаємодій. Разом з тим сьогодні все було проти нас. Вже після першого пропущеного гола у нас виникли серйозні проблеми в організації гри. А у німців - що не удар, то гол. П'ять разів пробили - п'ять забили. Я хотів би звернутися до народу Бразилії і принести йому вибачення за цей провал. Сподіваюся, вболівальники пробачать нас і підтримають у матчі за третє місце, - сказав наставник бразильської збірної..

Бразильські вболівальники влаштували безлади в Сан-Паулу

У бразильському місті Сан-Паулу під час півфіналу ЧС-2014 між збірними Бразилії та Німеччини спалахнули масові заворушення. Для розгону розбушувалися вболівальників, шокованих принизливою поразкою господарів турніру 1:7, поліції довелося застосувати сльозогінний газ, передає "Інтерфакс".

Повідомляється, що аналогічні заворушення почалися в фан-зоні в місті Ресіфі.

Збірна Бразилії зазнала найбільшої поразки в історії

Поступившись з рахунком 1:7 Німеччини в півфіналі чемпіонату світу 2014 збірна Бразилії встановила власний антирекорд,. Ця поразка стала для п'ятикратних чемпіонів світу найбільшим в історії національної збірної.

До жаху на "Минейрао" найбільш розгромним вважався матч з Уругваєм, який відбувся ще до чемпіонатів світу в 1920 році. Тоді бразильці поступилися з рахунком 0:6, повідомляє Чемпионат.сом.

Варто також відзначити, що матч Бразилія - Німеччина став рекордним за кількістю голів у півфінальних зустрічах. У 1954 році збірна ФРН виграла в Австрії з рахунком 6:1, з таким же рахунком завершилися обидва першого півфіналу чемпіонату світу, в яких грали Аргентина - США та Уругвай - Югославія.

Крім того, півфінальна гра бразильців з німцями стала поки найрезультативнішою на чемпіонаті світу 2014.

Попереднім рекордом результативності був матч Франція - Швейцарія, у якому команди забили сім м'ячів, а французи виграли з рахунком 5:2.

Клозе став кращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу

Нападник збірної Німеччини Мирослав Клозе, забивши на 23-й хвилині м'яч у ворота збірної Бразилії, став кращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу, побивши рекорд колишнього форварда національної команди Бразилії Роналдо.

В активі 36-річного Клозе 16 голів в рамках світових форумів: на один більше, ніж у Роналдо.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 09.07.14 |