Новини: Збірна Нідерландів перемогла Бразилію в матчі за 3-е місце ЧС-2014

Нідерланди - Бразилія: рахунок 3:0 приніс голландцям третє місце на ЧС-2014

Збірна Нідерландів здобула бронзові медалі чемпіонату світу з футболу 2014, обігравши команду Бразилії в матчі за третє місце. Зустріч, що пройшла в суботу 12 липня в Бразиліа на стадіоні «Мане Гаррінча», завершилася з рахунком 3:0 на користь голландців.

Зустріч почалася з гострої атаки Нідерландів, яка призвела до пенальті у ворота Жуліо Сезара. Вже на 3-й хвилині матчу капітан збірної Бразилії Тьяго Сілва сфолив на Арьене Роббене і отримав жовту картку. Робін ван Персі точно пробив з одинадцятиметрової позначки.

Дейлі Блінд на 17-й хвилині зміцнив перевагу "помаранчевих", а переможну крапку вже в компенсований до другого тайму час поставив Джорджиньо Вейналдум.

Нідерланди - Бразилія. Огляд матчу. Відео голів

Таким чином, збірна Нідерландів посіла третє місце на чемпіонаті світу - 2014 в Бразилії.

В неділю 13 ибля у фіналі на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро зіграють збірні Німеччини і Аргентини. Початок матчу о 23:00 за мск.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 13.07.14 |