Новини: Здобувши перемогу над Швейцарією, Аргентина вийшла в чвертьфінал ЧС 2014

Аргентина - Швейцарія: рахунок 1:0 на користь аргентинців

Збірна Аргентини вийшла у чвертьфінал чемпіонату світу з футболу в Бразилії. У матчі 1/8 фіналу південноамериканська команда в додатковий час обіграла Швейцарію. Зустріч завершилася з рахунком 0:0 (1:0 дв), пише «Лента.ру».

Головний тренер збірної Аргентини Алехандро Сабелья після перемоги в матчі чемпіонату світу-2014 над Швейцарією заявив, що його команда змогла перехопити ініціативу у другій половині зустрічі. Також фахівець високо оцінив клас суперника, повідомляє «Спорт-Експрес».

«На щастя, ми змогли перемогти в додатковий час, - наводить Football Espana слова Сабельи. - У першому таймі Швейцарія домінувала, але потім ми змогли перехопити ініціативу. Тепер потрібно добре відпочити і підготуватися до чвертьфіналу».

Огляд матчу ЧС-2014 Аргентина - Швейцарія

Основний час матчу завершився нульовою нічиєю, після чого почалося додатковий час (два екстра-тайми по 15 хвилин).

Автором єдиного м'яча, який був забитий на 118-й хвилині (за дві хвилини до кінця додаткового часу) став півзахисник аргентинців Анхель Ді Марія.

У чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу Аргентина зіграє з переможцем матчу Бельгія - США, який відбудеться 2 липня на стадіоні «Фонте-Нова» в Сальвадорі.

Аргентина - Швейцарія: (ВІДЕО голів)

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 02.07.14 |