Перемога над латвійцями забезпечила збірної Росії з хокею вихід в плей-офф ЧС

Хокей, Росія - Латвія 17.05.2014: результати (ВІДЕО)

17 травня в Мінську збірна Росії після двох вихідних днів провела п'ятий матч на ЧС-2014 з хокею - проти Латвії - і здобула п'яту перемогу - 4:1. Тим самим команда Олега Знарка фактично гарантувала собі вихід в плей-офф, як і раніше, займаючи перше місце в групі.

Першими пропустивши на 8-й хвилині, росіяни оперативно зрівняли рахунок і вже незабаром вийшли вперед після голів Віктора Тихонова і Сергія Широкова, причому перший до кінця першого періоду оформив дубль. З шістьма шайбами Віктор став кращим бомбардиром чемпіонату світу.

Другий період росіяни почали так само, як закінчили перший - потужними хвилями хокеїсти накочувалися на ворота латвійської збірної, але результат це довгий час не приносило. Лише на 29-й хвилині Калінін, отримавши шайбу на п'ятачку після кидка Кутузова, витонченим прийомом обдурив Гудлевскиса і відправив м'яч у порожній кут. У час, що залишився рахунок так і не змінився, багато в чому, завдяки відмінній грі голкіпера латвійської збірної.

Незважаючи на чотири пропущені шайби, Гудлевскис (разом з Тихоновим) був визнаний кращим гравцем цього матчу, відбивши 39 43 кидків по своїх воротах. Після цієї перемоги Росія фактично гарантувала собі перше місце в групі і вихід в плей-офф.

Хокей, Росія - Латвія 17.05.2014, рахунок 4:1 (ВІДЕО ГОЛІВ)

Вже завтра, 18 травня, росіяни зіграють з Німеччиною (початок - 21.45 за київським), після чого єдину команду чемпіонату, избегающую очкових втрат, чекає заключний матч попереднього раунду з Білорусією (у вівторок, 21.45). При цьому тільки господарі турніру, причому тільки у випадку трьох перемог - над Німеччиною, Латвією і Росією - зможуть потіснити з першого місця в групі лідера, якщо той не набере очок в неділю.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 18.05.14 |