Перша сенсація на ЧС-2014: Голландія принизила Іспанію 5:1

Нідерланди принизили Іспанію 5:1

Перша сенсація сталася на чемпіонаті світу в Бразилії: збірна Нідерландів несподівано розгромила діючих чемпіонів світу збірну Іспанії в стартовому матчі групового турніру. Гра, що відбулася 13 червня на стадіоні «Арена Фонте-Нова - Отавиу Мангабэйра» в Салвадоре, завершилася з рахунком 5:1 на користь голландських футболістів.

Зазначимо, що ніколи ще фіналісти минулорічного чемпіонату світу не зустрічалися в стартовому матчі групового турніру наступного світової першості. Нагадаємо, у фіналі ЧС-2010 в ПАР збірна Іспанії обіграла голландців, завоювавши Кубок світу. Едиинтсвенный гол у додатковий час забив Андрес Іньєста.

Іспанія - Нідерланди: іспанці пропустила п'ять голів вперше з 1963 року

Здавалося, ніщо не віщувало такого результату поєдинку. Більш того, іспанці першими відкрили рахунок: півзахисник "Реала" Хабі Алонсо реалізував пенальті, призначений за фол Кости.

Однак голландці ще до перерви зуміли відігратися. І як! Робін ван Персі неймовірним по красі ударом головою в падінні перекинув м'яч через Касільяса у ворота. На перерву команди пішли при рахунку 1:1.

А у другому таймі для іспанців почався справжній кошмар. Спочатку Аррьен Роббен, проявивши індивідуальну майстерність у штрафному суперника, вивів "помаранчевих вперед". Потім на 63-й хвилині Стефан де Врей після навісної передачі Уеслі Снейдера зробив рахунок 3:1. А незабаром ван Персі і Роббен, оформивши дубль, довели рахунок до розгромного.

5:1 - збірна Іспанії терпить нищівну поразку в першому ж матчі чемпіонату світу 2014, пропустивши п'ять голів вперше за 50 років!

Іспанія - Нідерланди, огляд матчу 13.06.2014 ВІДЕО

Чинні чемпіони світу крупно програли лише втретє в історії

Поразка збірної Іспанії у матчі чемпіонату світу 2014 від Нідерландів з рахунком 1:5 стало третім великим поразкою, яке коли-небудь терпіли діючі чемпіони світу, зазначає Чемпионат.сом.

У 1958 році збірна ФРН, будучи на той момент найсильнішою на планеті, поступилася з рахунком 3:6 Франції у матчі за третє місце. Другий випадок був зафіксований у фіналі ЧС-1998, коли діючі чемпіони - збірна Бразилії - поступилися Франції з рахунком 0:3.

Варто також відзначити, що ця перемога стала для Нідерландів першою великою в матчах з Іспанією. За 13 матчів між цими командами іспанці двічі перемагали з великим рахунком(3:0, 5:1).

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.06.14 |