«Реал» вдесяте виграв Лігу чемпіонів

"Реал" - "Атлетіко" (Мадрид), фінал Ліги чемпіонів 2014: рахунок

24 травня у фінальному матчі футбольної Ліги чемпіонів сезону-2013/14 мадридський "Реал" з рахунком 4:1 обіграв у додатковий земляків з "Атлетико" і в десятий раз у своїй історії завоював головний клубний трофей Європи. Зазначимо, що підопічні Карло Анчелотті здобули вольову перемогу, програючи по ходу матчу - 4:1.

Участь у матчі головної зірки "Атлетіко" Дієго Кости було під питанням, але бразилець все ж вийшов у старті. Проте вже на 9-й хвилині форвард хромая залишив поле і був замінений.

Рахунок в матчі на 36-й хвилині відкрив захисник «Атлетіко» Дієго Годін. "Вершкові" кинулися відіграватися, але безрезультатно.

У другому таймі беззаперечною перевагою знову володіли підопічні Карло Анчелотті, яким вдалося притиснути суперника до воріт. Хороші моменти були у все того ж Бейла, Кріштіану Роналду, Іско. Однак команді Дієго Сімеоне багато в чому завдяки своїй самовіддачі довгий час вдавалося стримувати натиск «лос бланкос». Лише в самому кінці другого тайму Серхіо Рамос зрівняв положення (на 94-й хвилині).

У додатковий час «королівський клуб» зумів забити три м'ячі - відзначилися Гарет Бейл (на 110-й хвилині), Марсело (на 118-й хвилині) і Кріштіану Роналду з пенальті (на 120-й хвилині).

"Реал" - "Алетико" онлайн трансляція дивитися 24.05.2014 (ВІДЕО ГОЛІВ)

Ця перемога стала першою в історії головного євротурніру, коли переможець визначився в овертаймі. Завжди до цього, якщо матч переходив у додатковий час, все незмінно закінчувалося серією пенальті.

Для «Реала» ця перемога стала десятою в історії Ліги чемпіонів і першою за останні 12 років. Головний тренер «вершкових» Карло Анчелотті виграв третій Кубок чемпіонів в якості наставника: раніше він перемагав у 2003 і 2007 році з «Міланом». У матчі за Суперкубок УЄФА «лос бланкос» зіграють з «Севільєю».

Зазначимо, що нападаючий "Реала" Кріштіану Роналду з 17 голами став кращим бомбардиром футбольної Ліги чемпіонів сезону-2013/14. Португалець у нинішньому сезоні в 11 матчах забив 17 голів. Друге місце зайняв шведський форвард "Парі Сен-Жермен" Златан Ібрагімович (10 голів у 8 іграх), далі йдуть форвард "Барселони" Ліонель Мессі (8 голів в 7 іграх), нападник "Атлетико" Дієго Коста (8 голів у 9 іграх).

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 25.05.14 |