Росія обіграла Марокко в товариському матчі з рахунком 2:0

Збірна Росії в заключному товариському матчі перед стартом ЧС-2014 завдала поразки Марокко в Черкізово на московському стадіоні "Локомотив" з рахунком 2:0, передає «Спорт-Експрес».

Першим у росіян відзначився Василь Березуцький, розпечатавши ворота суперників на 29-й хвилині, повідомляє ТВЦ. Другий гол на 58-й хвилині зустрічі забив Юрій Жирков.

Між тим на полі так і не з'явився капітан збірної Роман Широков - його не було в заявці на матч. Це ще раз підтвердило побоювання вболівальників про те, що він може пропустити Чемпіонат світу в Бразилії через рецидив травми.

Російська команда провела матч з Марокко в рамках підготовки до Чемпіонату світу-2014, який пройде з 12 червня по 13 липня в Бразилії.

Завтра підопічні Фабіо Капелло вилетять в Бразилію, де продовжать підготовку до світової першості. Перший матч групового турніру росіяни проведуть 18 червня з Кореєю.

Москва. Товариський матч. РОСІЯ - Марокко - 2:0

Голи: Березуцький, 28 (1:0). Жирков, 58 (2:0).

Росія: Акінфєєв (Лодигін, 46), Єщенко, Березуцький, Ігнашевич (Гранат, 46), Щенников (Комбаров, 46. Козлов, 76), Денисов, Шатов, Файзулін (Дзагоєв, 46), Самедов, Жирков, Кокорін (Кержаков, 57).

Марокко: Фегруш, Ель-Хашимі, Да Кошта, Ель-Адуа (Эрраки, 63), Лазар, Шахешух (Карсела-Гонсалес, 62), Оббади, Феддаль, Буссуфа (Беланда, 82), Ель-Каддурі (Мутауали, 90+1), Хамдалла (Ель-Арабі, 76).

Суддя: Краловец (Чехія).

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 07.06.14 |