Росія розгромила Казахстан в ЧС-2014 з хокею

Хокей, Росія - Казахстан 14.05.2014: результати (ВІДЕО)

Збірна команда Росії з хокею обіграла представників Казахстану на що проходить в Мінську чемпіонаті світу-2014. Матч, що відбувся 14 травня, закінчився з рахунком 7:2 на нашу користь.

Перша шайба у воротах суперника виявилася вже в першому періоді завдяки Сергію Плотнікову. Ще два голи - у другому періоді. Їх авторами стали Егір і Денис Яковлєв Заріпов. Потім відзначився Микола Кулемін, закинув свою першу шайбу на ЧС-2014, а в третьому періоді себе проявили Віктор Тихонов, Андрій Бурмистрів і знову Плотніков.

Підопічним Арі-Пекка Селіна вдалося прорватися до воріт росіян тільки в третьому періоді. Пробити оборону Сергія Бобровського змогли Михайло Паньшін і Андрій Спиридонов.

Хокей, Росія - Казахстан 14.05.2014, рахунок 7:2 (ВІДЕО ГОЛІВ)

Кращим гравцем зустрічі у складі збірної Казахстану був визнаний голкіпер Олексій Іванов, а в росіян ним став Віктор Тихонов.

Додамо, що ця перемога стала вже четвертою для росіян на поточному чемпіонаті світу-2014 в Мінську. Завдяки блискучому виступу підопічні Олега Знарока вже забезпечили собі вихід у чвертьфінал.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 15.05.14 |