Росія здобула перемогу над Словаччиною з рахунком 1:0

Збірна Росії з футболу завдала поразки команді Словаччини в товариському матчі в рамках підготовки до чемпіонату світу, який пройде влітку в Бразилії, повідомляє Р-Спорт.

Росія - Словаччина. 1:0. Олександр Кержаков

ВІДЕО

Росія - Словаччина. Гол та найкращі моменти

ВІДЕО

Зустріч пройшла у понеділок на стадіоні "Петровський" в Санкт-Петербурзі і завершилася з рахунком 1:0. Переможний гол на 82-й хвилині забив вийшов на заміну в другому таймі форвард «Зеніта» Олександр Кержаков.

В результаті гольових моментів у першому таймі біля воріт Яна Мухи не виникло. Після перерви команди діяли в колишньому руслі. Після закінчення години гри Олександр Кокорін після разрезающего пасу Сергія Ігнашевіча перекинув м'яч через Муху, але з офсайду.

На 75-й хвилині Фабіо Капелло випустив на поле Кержакова, а також замінив Акінфєєва на ще одного зенітівця - іменинника Юрія Лодигіна. І коли після навісу Максима Канунникова в район одинадцятиметрової позначки Кержакова словацькі захисники щільно не зустріли, досвідчений нападник точно пробив головою у кут воріт.

В рамках підготовки до чемпіонату світу збірна Росії зіграє ще з командами Норвегії (31 травня, Осло) і Марокко (6 червня, Москва). На груповому етапі світової першості, яка пройде в Бразилії з 12 червня по 13 липня, росіяни зустрінуться зі збірними Південної Кореї (17 червня), Бельгії (22 червня) і Алжиру (26 червня).

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 27.05.14 |