Російські хокеїсти обіграли фінів у матчі ЧС з хокею

Росія - Фінляндія 11 травня: рахунок

Російська хокейна збірна обіграла команду Фінляндії в рамках матчу другого туру групового етапу чемпіонату світу з хокею, який проходить в Білорусії в ці дні. Гра, що проходила на льоду стадіону "Мінськ-Арена", закінчилася перемогою підопічних Олега Знарока з рахунком 4:2.

Росія - Фінляндія хокей ЧС 2014

Перший гол був забитий вже на другій хвилині зустрічі завдяки нападнику Віктору Тихонову, а три хвилини потому капітан команди Олександр Овечкін провів другу шайбу у ворота фінів. Після цього суперники зрівняли рахунок точним кидком Юусо Хиетанена.

Росія - Фінляндія 11 травня: ВІДЕО голів

Другий період ознаменувався жорстким зіткненням Вадима Шипачева і Пекки Йормакка. В результаті травмованого фінна забрали на носилках. Однак Шипачева з льоду не видалили, а росіяни і так грали в меншості в результаті видалення Сергія Широкова за затримку ключкою.

На щастя для нашої збірної, гра вчотирьох не завадила Миколі Кулеміну забити третій гол, після чого розрив у рахунку збільшив нападник Сергій Калінін, однак фінам вдалося відіграти одну шайбу після голу Ере Каралахти.

Нагадаємо, попередній матч чемпіонату світу з хокею із збірною командою Швейцарії закінчився перемогою росіян з великим рахунком 5:0. 12 травня у третьому турі нашим хокеїстам належить зустрітися з командою США, а 14 травня - зі збірною Казахстану.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 12.05.14 |