Російські клуби не змогли переграти своїх суперників у матчах Ліги Європи

Відразу 4 російських клуби стартували у раундах плей-офф Ліги Європи. Однак нікому з наших співвітчизників не вдалося переграти своїх суперників.

Так, "Краснодар" зазнав поразки від "Реал Сосьєдад" з рахунком 0:1. Автором єдиного м'яча став Хаві Прієто, який на 71-хвилині матчу.

Московський "Локомотив" зіграв внічию з кіпрським "Аполллоном" - 1:1. Спочатку на 39-й хвилині відзначився Алан Касаєв, однак кіпріоти забили гол на 80-й хвилині. Відзначився Гуйє-Гуйє.

В іншому матчі турецький "Трабзонспор" здолав російський "Ростов" - 2:0. Авторами м'ячів стали Меджани (37) і Кардосо (73).

У свою чергу, московське "Динамо" зіграло внічию 2:2 з ще одним кіпрським клубом - "Омонією". У складі господарів відзначилися Самба (33) і Бюттнер (72), а у кіпріотів відзначилися Лобжанідзе (2) і Фофана (59).

Додамо, що через тиждень суперники проведуть поєдинки у відповідь.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 22.08.14 |