Російські волейболісти вперше здобули перемогу на клубному чемпіонаті світу

Волейбольний клуб "Білогір'я" з Бєлгорода став кращим на командному чемпіонаті світу, який проходив у бразильському Белу-Орізонті.

У фінальному поєдинку наші спортсмени перемогли катарський "Аль-Райян" з рахунком 3:1 (16:25, 25:21, 25:21, 25:15). При цьому найціннішим гравцем турніру став блокуючий бєлгородської команди Дмитро Мусэрский. Про це повідомляється на офіційному сайті Міжнародної федерації волейболу.

У матчі за третє місце аргентинський УПКН переграв минулорічного переможця турніру бразильського "Саду Крузейро" з результатом 3:2 (25:17, 31:29, 23:25, 16:25, 15:13).

Цей трофей став вже четвертим для бєлгородського клубу в поточному сезоні. Раніше підопічні Геннадія Шипуліна завоювали Суперкубок і Кубок Росії. Крім того, вони перемогли в Лізі чемпіонів і взяли "бронзу" в чемпіонаті країни, відзначає Lenta.ru.

Додамо, що "Білогір'я" став першим клубом в історії радянського і російського волейболу, який зумів здобути перемогу на клубному чемпіонаті світу.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.05.14 |