Розклад матчів чемпіонату світу з футболу 2014

12 червня відбудеться відкриття ЧС-2014 по футболу

Сьогодні в Бразилії стартує ювілейний - 20-й чемпіонат світу з футболу. Він пройде з 12 червня по 13 липня 2014 року, турнір приймуть 12 міст: Ріо-де-Жанейро, Ресіфі, Сальвадор, Сан-Паулу, Порту-Алегрі, Манаус, Форталезі, Натал, Белу-Орізонті, Бразиліа, Куяба, Курітіба.

За титул найсильнішої команди планети будуть боротися 32 країни - на попередньому етапі збірні розбиті на вісім груп, по дві кращі команди з кожної групи виходять в 1/8 фіналу - така система існує з 1998 року.

Збірна Росії зіграє свій перший матч на ЧС 2014 з Південною Кореєю

Вперше після 12-річної перерви у світовій першості візьме участь збірна Росії, яка у 1994 і 2002 роках не зуміла вийти з групи, нагадує РИА Новости. Збірна Росії з бельгійцями зіграє в групі H, де суперниками підопічних Фабіо Капелло також стануть команди Південної Кореї та Алжиру.

З південнокорейської збірної російська команда проведе перший матч на турнірі - за московським часом це буде вже 18 червня, гра відбудеться на стадіоні "Пантанал" у Куяба в 02:00.

22 червня в 20:00 мск в Ріо-де-Жанейро на легендарній арені "Маракана" збірна Росії зіграє з бельгійцями, а завершить груповий раунд 26 червня зустріччю з командою Алжиру (00:00 мск).

У разі виходу в 1/8 фіналу збірна Росії зустрінеться 30 червня або 1 липня з однією з команд групи G (Німеччина, Португалія, Гана або США).

Інші групи на чемпіонаті світу в Бразилії склали:

А - Бразилія, Хорватія, Мексика, Камерун,

В - Іспанія, Нідерланди, Чилі, Австралія,

З - Колумбія, Греція, Кот-Д'івуар, Японія,

D - Уругвай, Коста-Ріка, Англія, Італія,

Е - Швейцарія, Еквадор, Франція, Гондурас,

F - Аргентина, Боснія і Герцеговина, Іран та Нігерія.

Чемпіонат світу з футболу 2014: розклад матчів, трансляція на яких каналах

13 червня 2014 року, п'ятниця

00:00, Бразилія - Хорватія "Росія-1"
20:00, Мексика - Камерун Перший канал
23:00, Іспанія - Нідерланди "Росія-1"

14 червня 2014 року, субота

02:00, Чилі - Австралія Перший канал
20:00, Колумбія - Греція "Росія-1"
23:00, Уругвай - Коста-Ріка "Росія-1"

15 червня 2014 року, неділя

02:00, Англія - Італія Перший канал
05:00, Кот-Д'івуар - Японія Перший канал

20:00, Швейцарія - Еквадор "Росія-1"

23:00, Франція - Гондурас Перший канал

16 червня 2014 року, понеділок

02:00, Аргентина - Боснія і Герцеговина "Росія-1"
20:00, Німеччина - Португалія "Росія-1"
23:00, Іран - Нігерія "Спорт-1"

17 червня 2014 року, вівторок

02:00, Гана - США "Спорт-1"
20:00, Бельгія - Алжир "Спорт-1"
23:00, Бразилія - Мексика "Росія-1"

18 червня 2014 року, середа

02:00, Росія - Південна Корея Перший канал

20:00, Австралія - Нідерланди "Спорт-1"
23:00, Іспанія - Чилі "Росія-1"

19 червня 2014 року, четвер

02:00, Камерун - Хорватія "Спорт-1"
20:00, Колумбія - Кот-Д'івуар "Спорт-1"
23:00, Уругвай - Англія "Росія-1"

20 червня 2014 року, п'ятниця

02:00, Японія - Греція "Спорт-1"
20:00, Італія - Коста-Ріка "Спорт-1"
23:00, Швейцарія - Франція "Росія-1"

21 червня 2014 року, субота

02:00, Гондурас - Еквадор "Спорт-1"
20:00, Аргентина - Іран "Спорт-1"
23:00, Німеччина - Гана "Росія-1"

22 червня 2014 року, неділя

02:00, Нігерія - Боснія і Герцеговина "Спорт-1"
20:00, Бельгія - Росія "Росія-1"
23:00, Південна Корея - Алжир "Спорт-1"

23 червня 2014 року, понеділок

02:00, США - Португалія "Росія-1"
20:00, Іспанія - Австралія "Спорт-1"
20:00, Нідерланди - Чилі "Спорт-1"

24 червня 2014 року, вівторок

00:00, Камерун - Бразилія "Спорт-1"
00:00, Хорватія - Мексика "Спорт-1"
20:00, Італія - Уругвай "Росія-1"
20:00, Коста-Ріка - Англія "Спорт-1"

25 червня 2014 року, середа

00:00, Греція - Кот-Д'івуар "Спорт-1"

00:00, Японія - Колумбія "Росія-1"
20:00, Нігерія - Аргентина "Росія-1"
20:00, Боснія і Герцеговина - Іран "Спорт-1"

26 червня 2014 року, четвер

00:00, Еквадор - Франція "Спорт-1"

00:00, Гондурас - Швейцарія "Спорт-1"
20:00, США - Німеччина "Росія-1"
20:00, Португалія - Гана "Спорт-1"

27 червня 2014 року, п'ятниця

00:00, Південна Корея - Бельгія "Спорт-1"
00:00, Алжир - Росія, Перший канал

1/8 фіналу

Переможці груп першого раунду грають з другими командами з інших груп

28 червня 2014 року, субота

20:00, 1A - 2B (49) "Росія-1"

29 червня 2014 року, неділя

00:00, 1C - 2D (50) "Спорт-1"
20:00, 1B - 2A (51) "Росія-1"

30 червня 2014 року, понеділок

00:00, 1D - 2C (52) "Спорт-1"
20:00, 1E - 2F (53) "Росія-1"

1 липня 2014 року, вівторок

00:00, 1G - 2H (54) "Спорт-1"
20:00, 1F - 2E (55) "Росія-1"

2 липня 2014 року, середа

00:00, 1H - 2G (56) "Спорт-1"

1/4 фіналу

4 липня 2014 року, п'ятниця

20:00, W53 - W54 (58) "Спорт-1"

5 липня 2014 року, субота

00:00, W49 - W50 (57) "Росія-1"
20:00, W55 - W56 (60) "Спорт-1"

6 липня 2014 року, неділя

00:00, W51 - W52 (59) "Росія-1"

Півфінали

9 липня 2014 року, середа

00:00, W57 - W58 (61) "Росія-1"

10 липня 2014 року, четвер

00:00, W59 - W60 (62) "Спорт-1"

Матч за третє місце

13 липня 2014 року, неділя

00:00, L61 - L62 "Росія-1"

Фінал, 13 липня 2014 року, неділя

23:00, W61 - W62 Перший канал

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 12.06.14 |

Комментарии

Комментировать

ВКонтакте
FaceBook