«Спартак» здобув вольову перемогу над «Динамо»

"Спартак" - "Динамо", 10 серпня: дубль Дзюби приніс перемогу "червоно-білим"

Столичний "Спартак" обіграв московське "Динамо" в матчі другого туру чемпіонату Росії з футболу серед команд прем'єр-ліги. Зустріч, що проходила 10 серпня на стадіоні "Арена Хімки", завершилася з рахунком 2:1 на користь червоно-білих. Дублем відзначився спартаківський форвард Артем Дзюба.

"Спартак" - "Динамо", огляд матчу 10 серпня

Першими відзначилися підопічні Станіслава Черчесова. Вже на третій хвилині Олександр Кокорін вдало пробив у дальній від Артема Реброва кут воріт.

Але вже незабаром "Спартак" відновив рівновагу. На 17-й хвилині зустрічі після навісу ветеран "Динамо" воротар Роман Березовський неосмотительно вийшов за межі штрафного майданчика, втратив м'яч, і Артем Дзюба відправив м'яч у сітку - 1:1.

На 29-й хвилині захисник "Динамо" Олександр Бюттнер дальнім ударом вразив ворота Реброва, однак арбітр не зарахував м'яч: в момент удару Кураньї перебував в офсайді.

На початку другого тайму "Спартак" вийшов вперед: Дмитро Комбаров виконав навісну передачу з флангу на Дзюбу, який з центру штрафного майданчика головою пробив у нижній кут, Березовський відбив м'яч в сторону, але Артем першим опинився на добиванні - 2:1.

"Динамо" всією командою кинулися відіграватися. Особливо яскраво діяв новобранець " біло-блакитних француз Матьє Вальбуена, який вийшов на заміну. Практично відразу після появи на полі француз міг зрівняти рахунок, але його удар прийшовся в штангу, а першим на добивання Кокорін відправив м'яч у ворота вже з офсайду.

"Спартак" - "Динамо" - 2:1. Відео голів

У результаті "Спартак" вистояв і, набравши шість очок, наздогнав лідируючих "Зеніт" і ЦСКА, які також мають в активі по дві перемоги на старті російської першості.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 11.08.14 |