Тернопільська «Нива» розгромила «Реал»

Тернополяни забили у ворота суперника шість сухих м'ячів.

У матчі 29-го туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги тернопільська "Нива" вдома впевнено перемогла "Реал-Фарм" з Овідіополя. Рахунок зустрічі 6:0.

У тернополян відзначилися Григорій Баранець (3 хв.), Щвець (19 хв.), Борис Баранець (45 хв.), Басараб (83 хв.), Лакуста (84 хв.) і Василь Товкацький (89 хв.).

Сьомий м'яч у ворота команди з Одещини суддя не зарахував. На 90-тій хвилині у тернополян відзначився Мельник, однак суддя зафіксував положення поза грою.

Після цієї впевненої перемоги "Нива" набирає 53 очки займає друге місце, яке дасть право зіграти перехідні матчі за вихід у першу лігу.

Свій наступний матч тернополяни зіграють 25 травня у Черкасах проти місцевого "Славутича". Від результату цього матчу багато в чому залежатиме доля путівки у першу лігу, адже "Славутич" зараз займає третє місце і є конкурентом "Ниви" за право брати участь у перехідних матчах, повідомляє "20 хвилин".

Автор: NTER | Дата публикации: 20.05.13 |