Тернопільська «Нива» зазнала поразки у домашній грі

Перший домашній матч нашої "Ниви" у Першій лізі завершився програшем футбольному клубу "Миколаїв" - 2:3. Вперше пряму трансляцію матчу показали на телеканалі "Футбол".

новини Тернополя

Тернополяни були налаштованими на перемогу, але гості у перші хвилини матчу показали землякам справжній майстер-клас. Ще до середини першого тайму миколаївці вели у рахунку - 1:3. За "Ниву" відзначився новачок Сергій Шестаков, пробивши з дальньої відстані.

Після перерви тернополяни, зусиллями ще одного Сергія - Загинайлова, зуміли скоротити розрив до мінімуму (2:3) та майже весь другий тайм провели у атаках. Проте бажаного результату це не принесло.

Додамо, що у другому тайму наставників обох команд переповнювали емоції, пов'язані із суддівством. А головний тренер "Миколаєва" Олег Федорчук додивлявся матч на трибунах, отримавши вилучення від арбітра.

Автор: NTER | Дата публикации: 20.07.13 |