Тернопільська Нива зазнає поразки вдома

Тернопільська команда продовжила свою безвиграшну домашню серію. Підопічні Ігоря Яворського не можуть виграти у рідних стінах від початку чемпіонату.

Цього разу кривдником "Ниви" став краматорський "Авангард", який лише рік виступає у Першій лізі. Гості жваво розпочали гру і незабаром після стартового свистка повели у рахунку.

"Нива" намагалася зрівняти рахунок ще у першому таймі, але всі спроби нашої команди були марними. Одного разу гостей здорово виручив голкіпер, який у карколомному стрибку перевів м'яч на кутовий.

Рахунок на табло став рівним лише по перерві. Ігор Мельник у боротьбі із захисниками "Авангарда" впав у штрафному майданчику суперників. Арбітр призначив "точку". А сам постраждалий змусив тернопільських вболівальників повірити у перемогу.

Але втримати хоча б нічию "Ниві" не вдалося. Наприкінці гри після помилки захисту та голкіпера футболісти "Авангарду" оформили перемогу – 1:2. Вболівальники проводжали "Ниву" свистом...

Автор: NTER | Дата публикации: 31.08.13 |