Тернопільська «Нива» зіграла внічию на виїзді

У черговому турі Першої ліги підопічні Ігоря Яворського витримали натиск з боку третьої команди чемпіонату – ПФК "Олександрії". Наша команда на виїзді розійшлася миром – 1:1.

Надію на сенсацію з перших хвилин подарував півоборонець "Ниви" Борис Баранець. Красивим ударом здалеку він відкрив рахунок вже на 5-ій хвилині. Але не пройшло і десяти хвилин, як рахунок на табло став рівним.

За порушення правил проти гравця "Олександрії" небезпечний штрафний удар призначив рефері. А капітан суперників бездоганно реалізував нагоду – 1:1.

У другому таймі господарі більше атакували, а наші футболісти восновному тримали оборону. Втім, і тернополяни створили біля чужих воріт кілька моментів. Проте реалізувати жоден з них вони не зуміли.

Таким чином "Нива" хоча і виборола одне очко, але продовжує залишатися на передостанньому місці.

Автор: NTER | Дата публикации: 05.10.13 |