Тернопільська «Нива» зіграла внічию

Виграючи за ходом матчу 2:0, тернопільскі футболісти умудрилися пропустити два голи і зіграли внічию 2:2. Суперником земляків був "Нафтовик-Укрнафта" з Охтирки.

новини Тернополя

Другий домашній матч "Ниви" у сезоні транслював у прямому ефірі телеканал футбол. Глядачі знову залишилися задоволені побаченим, адже на двох команди забили чотири голи та отримали дві червоні картки.

"Нива" відкрила рахунок ще у першому таймі. На передачу від захисника Віктора Яневича відгукнувся кращий бомбардир клубу Ігор Мельник. Незабаром після грубого порушення на тому ж Мельнику, з поля виграли футболіста "Нафтовика". Футболісти суперника, протестуючи, навіть розпочали штовхати головного арбітра з Києва.

Вилучення додало нових сил тернополянам і вони у другому таймі пішли вперед. Гол-красень вдався півоборонцю "Ниви" Сергію Шестакову, який з гострого кута запустив м'яч у дальню від воротаря "дев'ятку" - 2:0.

Проте і двох голів для перемоги було замало. Спочатку після помилки нашої оборони футболіст "Нафтовика" відновив інтригу у матчі. За кілька хвилин склади команд урівнялися. За другу жовту картку пішов з поля гравець "Ниви" Сергій Загинайлов.

Ще за кілька хвилин у ворота нашої команди призначили пенальті, яке блискуче відбив голкіпер В'ячеслав Базилевич. Утім, гості таки домоглися свого, забивши вирішальний гол на 83-ій хвилині. Всі подальші старання земляків відновити перевагу були марними.

7 серпня "Нива" на виїзді зіграє у Кубку України з кременчуцьким "Кременем".

Автор: NTER | Дата публикации: 03.08.13 |