Тернопільське дербі завершилося нічиєю

Третє футбольне дербі між тернопільськими командами “Нива” і ФК “Тернопіль” цього разу переможця не визначило. Земляки розписали бойову нічию.

Обидва суперники серйозно налаштувалися на гру, а тому весь матч на полі міського стадіону точилася серйозна боротьба. Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю.

Найцікавіше відбулося вже після перерви. Спочатку футболісти “Ниви” залишилися у меншості. За другу жовту картку з поля пішов капітан “жовто-зелених” Микола Лазорик. Проте незабаром підопічні Ігоря Яворського вийшли вперед. З пенальті, призначене за гру рукою у штрафному майданчику, відзначився Ігор Мельник.

Однак, перевагою футболісти “Ниви” володіли не довго. Зрівняв рахунок один із лідерів ФК “Тернопіль” Василь Чорний, який перерпавив м’яч у ворота після кутового удару.

Отож, третє дербі завершилося нічиєю 1:1. Нагадаємо, що 15 травня відбудетсья повторна зустріч цих команд у рамках перенесеного туру Другої ліги.

Автор: NTER | Дата публикации: 13.05.13 |