Тернопільські міліціонери бігали крос

Нещодавно відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з легкоатлетичного кросу.

В змаганнях взяли участь десять команд, у кросі на дистанціях 1000; 3000 та 5000 тисяч метрів змагалися понад сорок міліцейських спортсменів.

За підсумком всіх забігів у загальнокомандному заліку абсолютну перемогу здобула команда обласного управління внутрішніх справ, на другому місці – співробітники управління Держаної служби з надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області, третю сходинку посіли військовослужбовці внутрішніх військ МВС.

В особистому заліку на дистанції 1000 метрів найкращі результати показали Наталія Дорош та Сергій Марчук, котрі представляли обласне управління міліції.

Дистанцію у три тисячі метрів найшвидше здолав співробітник обласного управління внутрішніх справ Віктор Дацюк.

Перемогу на найбільшій відстані – 5000 метрів здобув Віталій Казмірук із служби з надзвичайних ситуацій.

Усіх переможців та призерів змагань нагородили кубками, дипломами, грамотами та побажали подальших спортивних злетів.

Автор: NTER | Дата публикации: 16.05.13 |