Тернопільські студенти вже у чвертьфіналі Всесвітньої універсіади в Казані

Національна студентська збірна України з футболу вийшла з групи на Всесвітній літній універсіаді. Суттєвий вклад у це досягнення зробили й тернопільські студенти, які у чвертьфінальній грі боротимуться зі збірною Англії.

новини Тернополя

З рахунком 3:1 збірна України перемогла збірну Туреччини і вийшла до чвертьфіналу Всесвітньої універсіади.

Додамо, що наймасштабніші студентські змагання світу цьогоріч відбуваються у Росії. Тернопілля тут представляють більш ніж 20 спортсменів з різних видів спорту.

До футбольної збірної увійшли троє студентів тернопільського педуніверситету – Ігор Курило, Богдан Семенець та Ігор Мединський. Також у команді голкіпер ФК "Тернопіль" Микола Плетеницький.

На групопому етапі турніру збірній України, одним із тренерів якої є наш Василь Івегеш, довелося зіграти тричі. Матч проти уругвайців завершився нічиєю 2:2, а японцям наші земляки програли 4:1. Відтак, щоб здобути путівку у плей-оф Україна повинна була перемагати турків. З цим завданням наші футболісти впоралися і посіли друге місце у своїй групі. Тепер 12 липня вони у чвертьфіналі екзаменуватимуть англійців.

Автор: NTER | Дата публикации: 11.07.13 |