Тернопільські студенти завдали поразки киянам

Перший матч у другому колі розіграшу чемпіонату України з футболу серед студентів провела студентська команда ФК "Тернопіль-ТНПУ". В гостях наші земляки здобули вольову перемогу над столичним "Меркурієм".

?нком 2:4 завершився поєдинок 10-го туру Всеукраїнського футбольного чемпіонату серед студентів у якому тернопільські гравці перемогти київську команду.

Наші земляки, які є головними фаворитами турніру, зіграли проти аутсайдерів 18 квітня на штучному полі, повідомляє "20 хвилин".

Ще до перерви рахунок на табло був результативним – 2:2. Господарі поля двічі виходили вперед за ходом тайму. Утім, тернополяни відігрувалися. Голами у нашій команді відмітилися Роман Гаврилюк та Богдан Семенець.

На другий тайм у складі ФК "Тернопіль-ТНПУ" вийшов гравець київського "Динамо-2" Ігор Мединський, який грає у Першій лізі. Саме вихід талановитого тернополянина допоміг нашим студентам вийти вперед. А остаточний рахунок гри – 4:2 встановив "постріл" все того ж Богдана Семенця. Додамо, що Богдан Семенець є кращим бомбардиром студліги, забивши вже 10 голів.

У наступному матчі тернопільським студентам знову протистоятиме суперник з Києва – "Легпром". Цей матч відбудеться у Тернополі 24 квітня.

Автор: NTER | Дата публикации: 20.04.13 |