У матчі Ліги чемпіонів захисник болгарського клубу здійснив подвиг

Один з найдивовижніших за своїм сценарієм матчів відбувся напередодні в рамках плей-офф Ліги чемпіонів. У повторному поєдинку між болгарським "Лудогорцем" і румунським "Стяуа" захисник господарів Космін Моці замінив вилученого голкіпера і зміг вивести свою команду в групову стадію.

Перша гра між клубами закінчилася перемогою команди з Бухареста - 1:0. При цьому під час зустрічі в Болгарії господарі змогли забезпечити собі додатковий час тільки на 90-й хвилині.

Овертайм завершився безрезультативно, а на 119-й хвилині видалення отримав воротар "Лудогорца" Владислав Стоянов. На той момент головний тренер господарів зробив вже всі три заміни, тому в ворота став захисник Космін Моці.

У серії пенальті гравець примудрився відбити два пенальті з шести. При цьому він сам успішно пробив 11-метровий. В результаті "Лудогорец" все-таки пробився в наступний раунд Ліги чемпіонів вперше за свою історію.

"Дякую команді, що погодилася довірити мені місце у воротах. Я не можу повірити, що відбив два пенальті. Ми заслужили грати в Лізі чемпіонів після сьогоднішнього дня. Сподіваємося зіграти в ній гідно", - заявив після матчу його головний герой - Моці. Слова футболіста призводять "Дни.ру".

Додамо, що власник "Лудогорца" Кирило Домусчиев навіть виступив з пропозицією назвати одну з трибун домашнього стадіон клубу на честь Моці.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 28.08.14 |