Збірна Росії розгромила команду США на чемпіонаті світу з хокею

Збірна Росії з хокею виграла матч третього туру групового етапу чемпіонату світу у команди США з розгромним рахунком 6:1, повідомляється на сайті Федерації хокею Росії. Зустріч проходила в Мінську.

У першому періоді відзначилися Микола Кулемін і Олександр Овечкін, вразили ворота американців на 7-й і 19-й хвилинах. У другому періоді - на самому початку і в кінці - дві шайби закинув Віктор Тихонов, ще по одному голу забили Євген Кузнєцов та Сергій Плотніков на 30-й і 32-й хвилинах зустрічі відповідно. Хокеїсти США змогли відповісти лише одним голом, автором якого став Джастін Абделькадер.

На думку головного тренера збірної Росії Олега Знарока, шайба, закинута Кулєміним зіграла важливу роль і задала тон всієї зустрічі. «Ми активно почали матч, незважаючи на те, що у нас було мало часу для відпочинку після зустрічі з фінами. Вдалося забити швидкий гол, і це допомогло надалі. Хлопці весь матч відіграли дуже добре».

У підсумку збірна Росії здобула третю перемогу на турнірі поспіль. До цього наші хокеїсти не менш впевнено обіграли команди Швейцарії (5:0) і Фінляндії (4:2). Після трьох турів команда РФ очолює групу B з дев'ятьма очками на рахунку. Наступну гру вона проведе 14 травня. Її суперником буде збірна Казахстану.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 13.05.14 |