Збірна Росії виграла чемпіонат світу з хокею

Збірна Росії виграла чемпіонат світу з хокею 2014 року, завершивши фінальний матч з командою Фінляндії з рахунком 5:2. Про це повідомляється на сайті міжнародної федерації хокею.

Рахунок у матчі відкрили росіяни. На 11-й хвилині гол забив Сергій Широков. На 20-й хвилині фіни зрівняли рахунок - шайбу закинув Ииро Пакаринен. При рівному рахунку команди пішли на перерву після першого періоду.

На початку другого періоду фінські хокеїсти вразили ворота російської збірної вдруге. На 27-й хвилині відзначився Оллі Паола. Це був останній гол фінів. Менше ніж через хвилину Олександр Овечкін зрівняв рахунок - 2:2.

На 36-й хвилині зустрічі Євген Малкін, використавши чисельну перевагу збірної Росії, вивів команду вперед. Практично відразу ж він був вилучений з поля і тепер наша команда грала у меншості. Однак їй вдалося протриматися до перерви.

У третьому періоді російські хокеїсти забили у ворота противника ще два голи. На 45-й хвилині зустрічі відзначився Даніс Заріпов, а на 54-й Віктор Тихонов.

Примітно, що фінальний матч наша збірна провела без свого головного наставника Олега Знарка. Тренер був дискваліфікований на одну гру після неоднозначного жест на адресу свого шведського колеги Рікарда Гронберга. У зустрічі з фінами російською командою керував помічник Знарка Харийс Вітоліньш.

У нинішньому чемпіонаті збірна Росія не зазнала жодної поразки, здобувши 10 перемог. Співвідношення закинутих і пропущених шайб склало 42:10.
Срібними призерами чемпіонату стали фінські хокеїсти. Третє місце посіла збірна Швеції, яка напередодні обіграла чеську команду з рахунком 3:0.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 26.05.14 |