Збірна Росії вийшла в фінал чемпіонату світу з хокею

Хокей, Росія - Швеція 24.05.2014: перемога з рахунком 3:1 вивела росіян у фінал ЧС-2014 (ВІДЕО)

Збірна Росії вийшла в фінал чемпіонату світу з хокею 2014. У півфінальному матчі, що відбувся 24 травня на "Мінськ-Арені", російські хокеїсти здобули перемогу над командою Швеції, перегравши суперника з рахунком 3:1.

Шведи вийшли вперед вже на 19-й секунді після стартового вкидання: вхід один на один використав Оскар Меллер. Однак ще до перерви збірна Росії зуміла не лише відігратися, але й вийти вперед.

Спочатку Сергій Плотніков скористався помилкою голкіпера шведів, а потім Сергій Широков пробив Нільссона кидком з-під захисника.

У другому періоді одним з ключових моментів матчу став феноменальний сейв нашого голкіпера Сергія Бобровського, який зумів відбити шайбу, летить у порожній кут, "пасткою". А незабаром Антон Бєлов потужним ударом ще раз вразив ворота суперника.

До кінця періоду росіяни могли розвинути успіх, але гол Бєлова залишився єдиним у другому періоді.

У заключному періоді шведи спробували змінити хід зустрічі, але росіяни дуже грамотно перебудували гру, зробивши акцент на оборону. За дві з половиною хвилини до закінчення третього періоду збірна Швеції зняла воротаря. Але Бобровський і тут зіграв вище всяких похвал. Микола Кулемін двічі кидав по порожніх воротах, але обидва рази не влучив у ціль. В результаті штурм шведів виявився безплідний, і збірна Росія, здобувши чергову перемогу на чемпіонаті світу вийшла в фінал.

Хокей, Росія - Швеція 24.05.2014, рахунок 3:1 (ВІДЕО ГОЛІВ)

Після півфінального матчу були названі кращі гравці турніру в складі збірної Росії. На думку організаторів, кращими у складі збірної Росії стали голкіпер Сергій Бобровський, а також два нападники - Олександр Овечкін та Євген Малкін. Суперник росіян визначиться в матчі збірних Фінляндії та Чехії. Шведи склали з себе чемпіонські повноваження і тепер поборються за бронзові нагороди.

Фінал відбудеться 25 травня на «Мінськ-Арені». Початок - 21:45 за московським часом.

Автор: Евгений Плотский | Дата публикации: 25.05.14 |